Close

Hakkımızda

Kuli Konsepti tanıyalım

Kuli Konsept, bulunduğu mekana yepyeni bir soluk, çevresine sanat ve yaratıcılık getirmek amacı ile tasarlanmış, patent ve endüstriyel tasarım hakları ile korunan bir üründür.

Kuli Konsept, modelleri ve özel tasarımları ile bulunduğu çevreyi güzelleştirir, ışığı ile insanlara rahatlık ve huzur sağlar. Kuli Konsept, fotovoltaik, yenilebilir enerji kaynağı ile çalışabilmesi özelliği ile, kentsel çevre tasarımı için, geliştirilmiş evrensel, son teknoloji eşsiz bir üründür.

Kuli Konsept, yaydığı yumuşak, rahatlatıcı, çekici ışığı ile park aydınlatma armatürlerinin çevreye verdiği, stresli ve soğuk havanın aksine, huzur verici bir ortam sağlar.

Kuli Konsept, metropoller ve küçük kentlerde vatandaşın yaşamını kolaylaştırmak için var olan belediyelere, aradıkları çevre güzelliğini sağlamak için, büyük bir katkı sağlar.

Kuli Konsept, çevreci, estetik, geri dönüşümlü olarak insanlığın yararı için tasarlanmıştır. Küresel ısınmanın engellenmesi için çaba gösteren dünya ülkelerinin genel politikalarını destekler. Türkiye Enerji Piyasası Destekleme Kurulu’nun belirlemiş olduğu esaslar göz önüne alınarak üretilmiş olan bir üründür.

Kuli Konsept, Parklar, Turistik Tesisler, Alışveriş Merkezleri ( AVM), Turistik Alanlar, Siteler, Spor Tesisleri, Toplu Taşıma Durakları, Metrolar, Tren İstasyonları, Toplu Yaşam Alanları, Yol Kenarları, Rıhtımlar, Sahiller, Kıyı Şeritleri, Yüzme Havuzu Çevreleri, Tatil Köyleri, Oteller, Plajlar, Luna parklar, Çocuk Parkları, Süpermarket, Restoran ve Kafeler, Reklam amaçlı olarak HER YER için tasarlanmış olan bir üründür.

Kuli Konsept, Biokar Çevre tarafından uzun yılların birikimi ile son teknoloji kullanılarak tasarlanmıştır. Patent ve Endüstriyel Tasarım Hakları, İbrahim Önder’e aittir.